Novinky

Fakturační adresa

Owl models s.r.o.

Mánesova 321/6

746 01 Opava

IČO 01627244

DIČ CZ01627244

owl@owl.cz

Provozovna

Ing. Petr Hobža

Čermná ve Slezsku 31

749 01 Čermná ve Slezsku

konstrukce@owl.cz

Mobil: 603 728 096

(6-15 hod)

Tel.: 593 033 064

(7-18 hod)

TOP listVodou snímatelné obtisky - ukázky prací

Vodou snímatelné obtisky se aplikují chvilkovým ponořením do vody a pak přenesením na místo kde obtisk potřebujete mít. Pro lepší trvanivost doporučujeme obtisk přelakovat bezbarvým lakem.

Vyrobíme pro Vás návrhy pro obtisky a jejich návody podle Vámi zadané specifikace. Obtisky netiskneme, jen je kreslíme, připravujeme pro tisk a jejich tisk zprostředkováváme.

Tisk, který případně zprostředkováváme, není formou laserového nebo inkjetového tisku na běžné tiskárně, ale klasický sítotisk. Z toho plynou možnosti tisku jakékoli barvy vč. bílé, zlaté apod. Způsobu tisku však odpovídá nejen cena (je nutno vyrábět osvitová síta pro každou barvu zvláště a jeden osvit stojí 180 korun), ale i způsob kreslení obtisku (hladiny, rozložení barev atd.).

Pokud máte zájem o tisk sítotiskem a obtisk je nakreslen podle pravidel potřebných k tomuto způsobu tisku, můžeme Vám doporučit firmy, které Vám jej rády vytisknou nebo zprostředkovat tisk u firmy dle Vašeho výběru.

V případě, že Vaše kresba nebude odpovídat požadavkům pro tisk a bude nutná jejich grafická úprava, bude cena úprav připočítána k ceně tisku. Upozorňujeme, že styl kreslení podkladů pro tisk sítotiskem není stejný jako styl kreslení běžné grafiky!

Minimální množství (aby se tisk cenově vyplatil) je 100ks tiskových aršíků. Pod 100ks tiskař účtuje ke každé tištěné barvě navíc 100 korun na seřízení stroje. Maximální rozměr aršíku je 25x20cm (tisková plocha 24x19cm). Dalšími možnými rozměry tiskového aršíku jsou 15x20cm a 20x20cm. Na tyto rozměry je možno uspořádat libovolné množství jednotlivých aršíků. Po tisku je možno tiskový arch nechat rozřezat na tyto jednotlivé aršíky nebo jej nechat vcelku.

Formát dat pro tisk nebo další úpravy je nejlépe CDR (max. Corel Draw 19). Je možno zaslat data i ve formátech PDF, EPS AI.

Můžeme pro Vás samozřejmě připravit i obtisky pro tisk na laserové nebo inkjetové tiskárně. Nicméně musíte počítat s tím, že klasické lasrové a inkjetové tiskárny netisknou bílou barvu. V případě pořadavku na tisk i bílé barvy je nutno nechat obtisky vytisknou na speciální laserové tiskárně, která tisk bílé barvy umožňuje (např. OKI C711WT). I tento tisk umíme zprostředkovat v ceně 350 Kč/A4.

CMR MOULDING & CASTING, s.r.o. (Praha)

 

LZ models (Irsko)

Lz_02_13_tisk_webLz_04_12_tisk_web

Vibros s.r.o. (Příbram)

Znacka-uzemeni

Owl models s.r.o. (Opava)

48014Owlaviprint0114cutting

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.